Historia naszej kancelarii

Kancelaria Urbanik i Partnerzy rozpoczęła działalność w 2004 roku w wyniku fuzji trzech oddzielnych firm: Kancelarii Adwokackiej Teodora Urbanika, Kancelarii Radcy prawnego Maryli Urbanik oraz „Biura Finansowo-Prawnego” Sp. z o.o.
Spółka przejęła od swoich poprzedników pozycję na rynku kompleksowych usług prawniczych, kontynuując ich tradycję profesjonalnej i kompleksowej obsługi klientów zapoczątkowanej w latach 90.
Działalność Spółki oparta jest przede wszystkim na ogromnym doświadczeniu jej pracowników oraz ciągłej chęci doskonalenia i poszukiwania nowych wyzwań w zakresie obsługi prawnej. Doświadczenie zespołu Kancelarii wynika z wieloletniego świadczenia usług prawniczych na rzecz dużych przedsiębiorców m.in. z branży górniczej (górnictwo węgla kamiennego), zaplecza górniczego, ciepłownictwa i energetyki, budownictwa, turystyki i handlu, oraz branży metalurgicznej, chemicznej i włókienniczej.
Usługi świadczone są przez spółkę z zachowaniem najwyższej jakości standardów obsługi prawnej i w każdym przypadku dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów, przedmiotu działalności oraz struktury organizacyjnej Klienta. Niezależnie od wielkości Klienta i rodzaju jego potrzeb Kancelaria dokłada najwyższych starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.