O naszej kalcelarii

Założycielem i osobą nadającą ton Kancelarii Urbanik i Partnerzy jest dysponujący ogromnym doświadczeniem Adwokat Teodor Urbanik absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w latach 1983 – 1986 sędzia Sądu Rejonowego w Mikołowie, następnie pracujący na stanowisku radcy prawnego, a od 1989 roku wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Mecenasowi Urbanikowi poprzez dobór odpowiednich osób udało się stworzyć solidny i urozmaicony zespół ludzi gotowy na nowe wyzwania w zakresie kompleksowej obsługi każdego przedsiębiorstwa, a także klienta indywidualnego.

Kancelaria Urbanik i Partnerzy jest właściwym wyborem dla każdego przedsiębiorcy. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorstw tych jednoosobowych, ale także złożonych podmiotów korporacyjnych Kancelaria znajduje dla swoich Klientów optymalne rozwiązania radzenia sobie z problemami prawnymi, a także zapewnia bezpieczeństwo działania na co dzień stosując profilaktykę prawną oraz finansowo-podatkową.

Co więcej, Kancelaria specjalizuje się także w obsłudze podmiotów z sektora samorządowego, posiadając ponad 10 letnie doświadczenie praktyczne w obsłudze jednostek wykorzystujących efektywnie środki zarówno krajowe jak i unijne.

Kancelaria cały czas poszerza swoje doświadczenie pomagając także klientom indywidualnym, którzy przychodzą do Kancelarii z problemami życia codziennego mogąc liczyć na skuteczną pomoc i fachową poradę.